Samodzielna księgowość. Porady jak zacząć.

0
283

Pewnie zastanawiasz się, jak ugryźć temat księgowości, bo nie masz o tym pojęcia. Boisz się rozliczeń? Kontakt z Urzędem Skarbowym i ZUS przyprawia Cię o gęsią skórkę? Tabelki i faktury spędzają sen z powiek? JPK to dla Ciebie czarna magia? Zatrudnienie księgowego/księgowej wygeneruje dodatkowe koszta, na które nie możesz sobie teraz pozwolić?

Odpowiedzią na wszelkie obawy jest Księgowość Online Streamsoft Firmino. Nie musisz kończyć kursu księgowości i studiować przepisów, by samodzielnie zarządzać dokumentami rozliczeniowymi w swojej firmie. Krok po kroku dowiesz się, jak na własną rękę zacząć prowadzić księgowość w firmie.

Zobacz jak działa księgowość internetowa

Najpierw możesz w przystępny sposób zapoznać się z działaniem Księgowości Online. Na stronie Streamsoft Firmino dostępny jest filmik demonstracyjny, który pokaże Ci jak działa program do księgowości.

Zarejestruj się

Widziałeś? Widziałaś? Proste, prawda? Równie prosta i szybka jest rejestracja na stronie. Podczas pierwszego logowania wypełnij swoje dane. Wystarczy podać NIP, a informacje dotyczące firmy pobiorą się automatycznie z bazy GUS. Na końcu jedynie sprawdzasz czy wszystko się zgadza, klikasz „Zapisz” i gotowe!

Uzupełnij dane

Zanim na dobre zaczniesz używać księgowości internetowej, uzupełnij najpotrzebniejsze informacje. System posiada udogodnienie w postaci wirtualnego „doradcy startu”. Dzięki jego pomocy krok po kroku uzupełnisz dane potrzebne do rozpoczęcia pracy. Nawet w trakcie roku księgowego Streamsoft Firmino pomoże Ci przenieść dotychczasowe dokumenty rozliczeniowe
z innego programu czy też biura rachunkowego.

Zacznij pracę w księgowości online

Sprawne i bezproblemowe przejście przez pierwsze kroki świadczą o prostocie obsługi całego programu. Intuicyjny interface pozwoli Ci się szybko odnaleźć w dokumentacji księgowej. Wiele funkcji jest automatycznych, a przez to ułatwiających pracę. Chociażby wprowadzanie kosztów – wystarczy wybrać, za co masz fakturę, wpisać kwotę i wybrać kontrahenta, a program uporządkuje to za Ciebie w Księdze Przychodów i Rozchodów. System sam przypomni Ci
(za pomocą maila lub SMSa) o terminach nadchodzących rozliczeń.

Dzięki księgowości online, masz wszystkie dokumenty w jednym miejscu, dostępne 24/7. Rozliczanie działalności ze Streamsoft Firmino jest przyjemnie proste i daje Ci poczucie kontroli nad finansami Twojej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here